W związku z małą liczbą uczestników z Miasta Biała Podlaska i Powiatu Bialskiego, organizatorzy postanowili automatycznie zakwalifikować uczniów, którzy uzyskali pozytywny wynik z etapu szkolnego, do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 16.04.2011. W związku z tym Finał w kategorii Miasto-Powiat nie odbędzie się.

Finał Wojewódzki odbędzie się 16 kwietnia 2011 r. o godz. 11.00 w siedzibie Studium Celnego, przy ul. Warszawskiej 14 w Białej Podlaskiej.

Osoby zakwalifikowane do Finału Wojewódzkiego:

Zespół Szkół Ogólnokształcących
I Liceum Ogólnokształcące Im. J.I. Kraszewskiego w Białej Podlaskiej
- Marlena Smolak
- Mateusz Waszczuk
- Piotr Brodawka

Zespół Szkół Ogólnokształcącycg Nr 3
II Liceum Ogólnokształcące Im. E. Plater W Białej Podlaskiej
- Patrycja Symeczko
- Anna Anisienia
- Monika Izdebska
- Joanna Michaluk

I Liceum Ogólnokształcące w Radzyniu Podlaskim
- Damian Wróbel
- Michał Zarobkiewicz

VIII Liceum Ogólnokształcące Im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie
- Agata Jakimowicz
- Patryk Kalita

II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie
-Barbara Skowronek
-Jakub Kozak
-Krystyna Czaczkowska
-Magdalena Gołąb

I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie
- Małgorzata Gawlik
- Anna Stepanow
- Paulina Korgól

III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie
- Rafał Międlar
- Anna Pietroń
- Katarzyna Salum
- Magdalena Gwarda
- Oskar Odmiński
- Katarzyna Iwaniuk
- Ewa Głowacka

Zespół Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu
- Michał Dziuba

VII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Lublinie
- Diana Muzyka

Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Porytowego Wzgórza w Janowie Lubelskim
- Piotr Miś

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Świdniku
- Damian Bednarz

III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Zamościu
- Jakub Filipowski
- Justyna Bojkowska
- Katarzyna Suszek
- Aleksandra Łapińska
- Emilia Szum

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Krasnystawie
- Magdalena Smyk

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
II Liceum Ogólnokształcące im. A. Frycza Modrzewskiego we Włodawie
- Krzysztof Lach

Zespół Szkół Zawodowych Nr 2 im. L. Wyczółkowskiego w Rykach
- Jan Wąsik
- Katarzyna Walasek

Przepraszamy za ewentualne błędy w nazwiskach i prosimy o sprostowanie.