Harmonogram konkursu

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu upływa 07.06.2015 r.
Uczestnik przesyła do 07.06.2015 roku nagrany film (max.5 min), na którym czyta fragment wybranego utworu J.I. Kraszewskiego. Nadesłane filmy będą zamieszczane na stronie www.interwizja.edu.pl i oceniane przez internautów od 08.06.2015 do 14.06.2015 roku. Niezależnie od głosowania internautów zbierze się także Jury w terminie powołanym przez organizatorów..
Uczestnicy przesyłają fragmenty z nagraniem za pomocą Internetu w formie elektronicznej na adres e-mail: interwizja@interwizja.edu.pl lub na płytach CD dostarczają do biura jednego z organizatorów:
Portal www.interwizja.edu.pl
ul. Warszawska 14, p.6
21-500 Biała Podlaska
Wyniki obrad jury i głosowania internautów zostaną podane w terminie tygodnia od daty zakończenia nadsyłania prac. Werdykt jury jest nieodwołalny. Niezależnie od jury prace będą oceniać również internauci. Trzy najlepsze osoby w ocenie jury i najlepsza osoba w ocenie internautów zostaną nagrodzone. Nagrodzone prace zostaną również zamieszczone na stronie internetowej portalu www.interwizja.edu.pl.
Pierwsze 3 miejsca zostaną nagrodzone i zaprezentowane publicznie w siedzibie Podlaskiej Agencji Consultingowej „Rectus-WOC”.